Projektový manažér pre projekty financované z fondov EÚ

Ponúkaná mzda je od 1200 EUR, v závislosti od skúseností a praxe.

Pre nášho významného klienta, ktorým je spoločnosť poskytujúca komplexné poradenstvo v oblasti projektového financovania so zameraním na čerpanie grantov z Európskej únie, hľadáme šikovného Projektového manažéra.

Náplň práce:

  • Poradenstvo v oblasti dotácií – tvorba prezentácií, dotačných analýz, spravodajov, dokumentov
  • Poradenstvo v oblasti EŠIF a národných zdrojov
  • Vypracovávanie žiadostí o granty z EÚ,   alebo iných verejných zdrojov
  • Riadenie projektových tímov
  • Administratívne riadenie dotačných projektov vo fáze implementácie
  • Aktívna komunikácia s klientami, s riadiacimi a sprostredkovateľskými orgánmi
  • Aktívne vyhľadávanie nových klientov
  • Udržiavanie dlhodobých odborných vzťahov s klientami spoločnosti

Požadujeme:

  • 3 roky v oblasti EU Fondov
  • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
  • Samostatné organizovanie a plánovanie práce
  • Výborné obchodné a komunikačné zručnosti
  • Orientácia na dosahovanie výsledkov
  • Schopnosť učiť sa nové veci
  • Všeobecný prehľad v problematike EÚ fondov a v príslušnej legislatíve
  • Kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • Pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • Proaktivita a samostatnosť v hľadaní krízových riešení
  • Vysoká odolnosť voči stresu
  • Precíznosť a časová flexibilita
  • Strojopis – pokročilý
  • Ekonomické znalosti- všeobecný prehľad
  • MS Office – pokročilý
  • Aktívny vodič sk.B

Ponúkame:

  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť home office – až po 3 mesačnom zaškolení v Leviciach, následne je potrebné byť aspoň 1 v týždni v kancelárii v Leviciach
  • Možnosť profesionálneho rastu formou platených školení a worshopov
  • Kontakt s klientami z podnikateľskej a verejnej správy
  • Vstupné zaškolenie
  • Nastavenie pracovného tímu na vzájomnú pomoc
  • Práca vo vyváženom pracovnom kolektíve

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Katarína
    Handžáková