Projektový manažér pre projekty financované z fondov EÚ

(výsledná nástupná mzda bude závisieť od skúseností a schopností kandidáta)

Pre nášho významného klienta, ktorým je spoločnosť poskytujúca komplexné poradenstvo v oblasti projektového financovania so zameraním na čerpanie grantov z Európskej únie, hľadáme šikovného projektového manažéra.

Náplň práce:

  • poradenstvo v oblasti dotácií : tvorba prezentácií, dotačných analýz, spravodajov, dokumentov,
  • poradenstvo v oblasti EŠIF a národných zdrojov,
  • vypracovávanie žiadostí o granty z EÚ,   alebo iných verejných zdrojov,
  • riadenie projektových tímov,
  • administratívne riadenie dotačných projektov vo fáze implementácie,
  • aktívna komunikácia s klientami, s riadiacimi a sprostredkovateľskými orgánmi,
  • aktívne vyhľadávanie nových klientov,
  • udržiavanie dlhodobých odborných vzťahov s klientami spoločnosti.

Požadujeme:

  • 3 roky v oblasti EU Fondov,
  • Anglický jazyk: stredne pokročilý (B2),
  • samostatné organizovanie a plánovanie práce,
  • výborné obchodné a komunikačné zručnosti,
  • orientácia na dosahovanie výsledkov,
  • schopnosť učiť sa nové veci,
  • všeobecný prehľad v problematike EÚ fondov a v príslušnej legislatíve,
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa,
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti),
  • proaktivita a samostatnosť v hľadaní krízových riešení,
  • vysoká odolnosť voči stresu,
  • precíznosť a časová flexibilita,
  • strojopis: pokročilý,
  • ekonomické znalosti: všeobecný prehľad,
  • MS Office: pokročilý,
  • aktívny vodič sk. B.

Ponúkame:

  • flexibilný pracovný čas,
  • možnosť homeoffice (po 3 mesačnom zaškolení, následne je potrebné byť aspoň 1 v týždni v kancelárii),
  • možnosť profesionálneho rastu formou platených školení a workshopov,
  • kontakt s klientami z podnikateľskej a verejnej správy,
  • vstupné zaškolenie,
  • nastavenie pracovného tímu na vzájomnú pomoc,
  • práca vo vyváženom pracovnom kolektíve.

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Ing. Vladislav
    Sochanič, PhD.