Projektový manažér

(táto priemerná mzdová úroveň sa dosahuje v horizonte cca do 2 rokov po získaní potrebnej praxe a zručností; základ (1 200€/mesiac) je garantovaný odo dňa nástupu)

Projektový manažér (PM) je dynamická pracovná pozícia, ktorá kombinuje manažérske zručnosti s vysoko odbornou prácou a zodpovednosťou. Práca vyžaduje prítomnosť v hlavnej kancelárii firmy a aktívnu komunikáciu s celým tímom v Komárne. Projektovému manažérovi bude poskytnuté individuálne školenie a kompletné know-how úspešného tímu. PM má k dispozícii kompletné zázemie firmy a vlastného asistenta.

Náplň práce:

  • zodpovednosť za prípravu projektov pre zákazníkov a to od vytvorenia celkovej koncepcie projektu v spolupráci s klientom cez vypracovanie podnikateľského plánu, finančného plánu a ostatných súčastí projektu až po manažment verejného obstarávania.

Požadujeme:

  • veľmi dobrý všeobecný prehľad, dobrú orientáciu v ekonomických témach a aspoň základný prehľad o účtovníctve,
  • dobrá úroveň ovládania Microsoft Excel, Microsoft Word, Outlook a internetu,
  • vynikajúce ovládanie slovenského jazyka (slovom aj písmom) (ovládanie iného cudzieho jazyka je len výhodou, nie podmienkou),
  • schopnosť čítať odborný text s porozumením.

Ponúkame:

  • zázemie stabilnej spoločnosti pôsobiacej na trhu 19 rokov,
  • priateľské pracovné prostredie a vynikajúci kolektív,
  • príjemné a moderné kancelárske priestory,
  • najmodernejšie technické vybavenie kancelárie,
  • bezproblémové bezplatné parkovanie,
  • neustále rozširovanie všeobecného prehľadu, znalostí a zručností v rôznych – hospodárskych a spoločenských oblastiach,
  • celoživotné vzdelávanie,
  • príležitosť pre absolventov uplatniť sa v prvom zamestnaní ale aj rozšírenie horizontov pre skúsených profesionálov,
  • flexibilná možnosť čerpania dovolenky.

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Ing. Vladislav
    Sochanič, PhD.