Projektový vedúci do Michaloviec

1 250 - 2 000 EUR/mesiac + variabilná časť

Náplň práce:

  • samostatné vedenie projektov a zodpovednosť a zodpovednosť za jeho časové,
  • finančné a vecné plnenie, od vývoja až po samotnú realizáciu sériového produktu v
  • sériovej výrobe, spoločne so zákazníkom ( externí zákazníci, interní zákazníci),
  • vedenie projektového tímu,
  • komunikácia s externým ako aj interným zákazníkom a všetkými zainteresovanými,
  • tvorba a kontrolovanie termínových plánov a v prípade potreby hľadanie operatívnych
  • riešení súvisiacimi s ich dodržiavaním v spolupráci so zainteresovanými,
  • príprava, spracovanie kmeňových dát, štúdií realizovateľnosti, kalkulácií, stanovovanie
  • výrobných procesov, FMEA analýz, vrátane dokumentovania daných procesov podľa
  • platných predpisov a noriem ( aj interných)
  • vykonávanie, dokumentovanie a vyhodnocovanie rôznych testov a skúšok súvisiacich s
  • vývojom nových a zmenou existujúcich výrobkov,
  • plánovanie, starostlivosť o certifikačný proces nových alebo zmenených zariadení u
  • rôznych certifikačných spoločností vrátane prípravy, kompletizovania a kontroly potrebných podkladov,
  • riadenie, dokumentovanie a kontrola procesu vzorkovania nových dielov,
  • operatívne a samostatné riešenie vzniknutých problémov,
  • náležité, kvalitné a odborné plnenie všetkých požadovaných činností, ako aj všetkých
  • vedľajších činností podľa pokynov zamestnávateľa stanovených v interných predpisoch.

Požadujeme:

  • skúsenosti v oblasti strojárstva
  • skúsenosti s prácou na projektoch a ich vedením,
  • všeobecné technické chápanie,
  • očakávame systematické, analytické myslenie a schopnosť samostatne riešiť problémy,
  • aktívna znalosť nemeckého a/alebo anglického jazyka na komunikačnej úrovni podmienkou.

Ponúkame:

  • stabilné pracovné prostredie v renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou,
  • zabezpečený adaptačný proces,
  • adekvátne platové ohodnotenie,
  • moderné pracovné prostredie,
  • moderné fitness centrum pre zamestnancov priamo vo firme, masáže,
  • jazykové kurzy a školenia hradené zamestnávateľom,
  • letný „Family Day“ aj pre rodinných príslušníkov a ďalšie benefity,
  • možnosť pracovať z domu- Home office (čiastočne).
  • využívanie rozsiahleho sociálneho programu a benefitov,
  • prínos vlastnej tvorivosti a realizácia vlastných nápadov,
  • pracovný telefón a notebook

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Katarína
    Handžáková