Realitný maklér

Provízny systém odmeňovania. Priemerná mzda sa pohybuje okolo 2000€. Pracovať môžete na TPP, alebo formou živnosti.

Pre lukratívnu a úspešnú realitnú spoločnosť obsadzujeme pozíciu Realitný Maklér.

Pracovné miesto voľné pre Vás je v kancelárii v Banskej Bystrici, Zvolene, Poprade, Nových Zámkoch, Prievidzi, Považskej Bystrici

Náplň práce:

  • obchodovanie s nehnuteľnosťami
  • sprostredkovanie predaja nehnuteľností
  • obstaranie príležitosti a vedenie obchodného prípadu k úspešnému koncu, kde predávajúci má na účte dohodnuté prostriedky a kupujúci sa stáva vlastníkom danej nehnuteľnosti.

Požadujeme:

  • morálne zásady
  • obchodnícke a komunikačné zručnosti
  • príjemné vystupovanie
  • ochota učiť sa
  • zodpovedný prístup
  • samostatné rozhodovanie
  • základné znalosti práce s PC
  • vodičský preukaz sk.B

Ponúkame:

  • bezplatné vzdelávanie
  • voľný pracovný čas
  • webové referencie a recenzie (aktívne ju vyhľadávajú noví klienti)
  • informačný systém na mieru (upravujeme ho už viac ako 10 rokov)
  • maximum realitných portálov (viac ako 100)
  • automatický realitný monitor (súkromná inzercia ihneď v informačnom systéme)
  • maximálna provízia bez zrážok a poplatkov (až do výšky 57%)
  • bezplatný právny, ekonomický a backoffice servis
  • korporátny teambuilding dvakrát ročne + plus regionálne stretnutia
  • honorovaná prax (nováčik môže zarábať už od prvého dňa plnením vybraných aktivít, pokiaľ dôjde k dokončeniu prvých obchodných prípadov)
  • zdieľané obchody medzi maklérmi aj medzi pobočkami v rôznych mestách (dôkazom efektívnej spolupráce sú pobočky, v ktorých sa nám podarilo vybudovať 7-10 členné obchodné tímy aj v mestách pod 50.000 obyvateľov)
  • aktívne spravovanie dopytov (záujemcov o kúpu) v informačnom systéme (okrem toho, že systém okamžite po zverejnení inzercie automaticky formou mailngu a smsingu informuje vyhovujúcich klientov podľa zadaných kritérií. Makléri nepracujú iba s vlastnou ponukou nehnuteľností, ale aj s ponukou celej spoločnosti. Zastupujú konkrétnych záujemcov o kúpu nehnuteľnosti a hľadajú, kým nájdu)
  • starší a skúsenejší kolegovia poradia
  • VIP maklér „výkonný maklér je predražená administratívna sila“ (výkonný maklér môže postúpiť na pozíciu, na ktorej získa osobnú asistentku, ktorá zastrešuje iba záujem daného makléra. V spoločnosti máme maklérov, ktorým sa túto pozíciu podarilo dosiahnuť v rozmedzí 12-20 mesiacov od začiatku spolupráce)

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Katarína
    Handžáková