Reklamačný technik

od 900€ btto + variabilná zložka mzdy

Hľadáme šikovného Technika. Môžete byť z akéhokoľvek kúta Slovenska.
Stačí sa do Prešova do závodu dostaviť na jeden deň v týždni, kedy si naložíte do auta pomôcky potrebné k servisu okien a dverí u zákazníkov.

Náplň práce:

  • Servis plastových a hliníkových okien a dverí u zákazníka
  • Vybavovanie reklamácií
  • Výjazdy na území SK, CZ, prípadne Nemecko a AT
  • Vedenie záznamov zo servisných výjazdov
  • Testovanie reklamovaných zariadení
  • Komunikácia so zákazníkom
  • Kontrola funkčnosti a technického stavu zariadení
  • Skladanie a nastavovanie zariadení
  • Diagnostika porúch
  • Iné úlohy v rámci reklamačného / servisného strediska
  • Vypracovanie reportov a súvisiacej administratívy
  • Znižovanie nákladov na reklamácie efektívnym využívaním zverených prostriedkov

Požadujeme:

  • Manuálna a technická zručnosť
  • Diplomatická komunikácia
  • Zameranie na riešenie problému
  • Trpezlivosť
  • Výhodou prax s montovaním okien

Ponúkame:

  • stravné lístky preplácané vo výške 75 % z ceny stravného
  • príspevok do DDS
  • pružný pracovný čas

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Katarína
    Handžáková