Riadiaci technik pre meranie a reguláciu (MaRZ, HW a SW)

2500€ - 3000€ btto, závisí od skúseností V prípade SZČO mzda 3700€ btto

Pre nášho klienta hľadáme šikovného Technika s praxou v oblasti MaRZ, HW SW.

Náplň práce:

  • vedenie tímu pracovníkov prevádzky, zadávanie úloh
  • riadenie a koordinácia činnosť podriadených zamestnancov
  • kontrola evidencie závad, odstraňovanie závad
  • inšpekčná služba v oblasti merania a regulácie
  • nastavovanie a ciachovanie MaR techniky
  • inštalácia opravy MaR techniky
  • nastavovanie regulačných pásiem u PI. PID regulátorov
  • montáže a demontáže škrtiacich orgánov,reg. ventilov a el. pohonov
  • montáže nových regulačných obvodov
  • súčinnosť pri inštalácii MaR zariadení
  • súčinnosť pri inštalácii káblových trás a rozvodov
  • súčinnosť pri inštalácii kamerových systémov
  • údržba frekvenčných meničov a jednosmerných napájačov
  • zastupuje elektromechanika pri opravách
  • súčinnosť pri inštalácia HW a SW
  • komunikácia s dodávateľmi riadiacich systémov

Požadujeme:

  • Word, Excel, Powerpoint, Internet – pokročilý
  • AutoCAD – základy
  • znalosť čítania technickej dokumentácie a elektrotechnických výkresov, PID schémy
  • organizačné schopnosti, systematickosť a dôslednosť, presnosť, zodpovedný prístup k práci
  • základné znalosti MaR techniky
  • osvedčenie podľa §22 vyhlášky 508/2009 z.z.
  • znalosť anglického jazyka na úrovni B2

Ponúkame:

  • stabilná a perspektívna práca
  • možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
  • motivačné mzdové ohodnotenie
  • služobný telefón
  • možnosť stravovania v závodnej jedálni

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Katarína
    Handžáková