S okamžitým nástupom hľadáme štukatérov na prácu vo Švajčiarsku

34 CHF/hod brutto, 13,50 CHF/hod netto - diéty

Náplň práce: S okamžitým nástupom hľadáme Štukatérov na biele omietky,- práca so strojom.
Požadujeme: Ukončené odborné vzdelanie
Prax v odbore
Nemecký alebo taliansky jazyk – komunikatívna znalosť
Náradie, helma -nutné doniesť so sebou
Ponúkame:

Hlavný pracovný pomer – švajčiarska pracovná zmluva na dobu neurčitú po
3 mesiacoch
Skúšobná doba 3 mesiace

Ubytovanie zabezpečí zamestnávateľ, zamestnanci si ho hradia

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Mia
    Valentíny