Senior Automation Engineer (Windows Deployment)

(výsledná nástupná mzda bude zhodnotená na základe zručností a skúsenosti vybraného kandidáta)

Do zanieteného tímu hľadáme šikovného nadšenca pre vývoj riešenia Microsoft Windows Server Deployment, ktorý bude zodpovedný a údržbu a vývoj.

Budeš technickým kontaktom, zodpovednou osobou za návrh, implementáciu, testovanie a zavádzanie tokov automatizácie. To zahŕňa aj analýzu komplexných incidentov v celom riešení.

Náplň práce:

Tvojou úlohou bude:

• Skriptovanie softvéru / PowerShell
• Vytváranie tokov automatizácie pomocou sady nástrojov Microfocus CSA, OO, SA
• Vytváranie softvérových balíkov pre OS Microsoft Windows Server
• Vytváranie softvérových balíkov pre aplikácie

Požadujeme:

Hľadáme ťa ak:

• máš skúsenosť s vývojom cez Windows Assessment and Deployment Kit
• máš všeobecný prehľad – napríklad skúsenosť s testovaním najnovších vydaní Microsoft Windows Server
• máš dobrú znalosť inštalačnej rutiny pre rodinu operačných systémov Microsoft Windows Server

• si tímový hráč,dokážeš sa nadchnúť pre prácu, ktorú robíš, dokážeš si sám zorganizovať priority a pracovný čas
• si zručný v oblasti technickej dokumentácie, dokážeš produkovať jasnú a stručnú dokumentáciu
• máš preukázateľné odborné znalosti a skúsenosti s IKT prostredím overené certifikačnými skúškami na profesionálnej úrovni
• máš prehľad procesov ITIL a agilnej / Scrum metodiky

  •  Microfocus SA – pokročilý
  •  Microsoft DotNet framework – pokročilý
  •  Microrosoft Powershell – pokročilý
  •  Microfocus OO – pokročilý

Ponúkame:

  • možnosť homeoffice,
  • bufet ,
  • školenia a možnosti rozvoja (Coursera, Percipio plný prístup zadarmo),
  • príspevok na dôchodkové sporenie,
  • extra dni dovolenky,
  • bonus za odporúčanie /finančný/,
  • zľavy u rôznych poskytovateľov v Košiciach,
  • budovanie tímov online,
  • program pracovného života a koučing,
  • týždne zdravia,
  • športové aktivity,
  • víkendové akcie,
  • lekári na pracovisku,
  • kreditná karta.

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Gabriela
    Dianová