Senior rozpočtár / Kalkulant stavieb

(od 1600,- € a viac v závislosti od skúsenosti kandidáta, mzda je rozdelená na 70% fix a 30 % variabil + odmeny za vyhraté projekty)

Náplň práce:

Ak ťa bavia stavby, čísla, si človek orientovaný na výsledok a chceš rozvíjať svoju kariéru v silnej a stabilnej spoločnosti, tak si na správnom mieste 🙂

Tvojou náplňou práce bude:

• vypracovávanie stavebných rozpočtov, kalkulácií a cenových ponúk v súlade s podmienkami zadávateľa vo verejnom obstarávaní aj v súkromnom sektore,
• vykonávanie kontroly nákladov pred, počas a po realizácii projektov a následné reportovanie a vyhodnocovanie výstupov,
• komunikácia s dodávateľmi a zadávanie dopytov na vypracovanie cenových ponúk a vyjednávanie najvýhodnejších dodacích podmienok,
• rozosielanie podkladov pre vypracovanie cenovej ponuky subdodávateľom,
• vyhodnotenie a zapracovanie ponúk od subdodávateľov,
• v prípade potreby vykonanie obhliadky stavby,
• návrhy na alternatívne riešenia, príp. zmeny,
• schválenie a obhájenie spracovania cenovej ponuky,
• spolupráca a rokovanie s investorom,
• spolupráca a odovzdanie informácií projektovému manažérovi stavby,
• príprava podkladov pre vypracovanie harmonogramov a nákladov stavby,
• komunikácia s potenciálnymi subdodávateľmi,
• kalkulácia naviac prác.

Požadujeme:

Aký by si mal byť?

• mal by si mať vysokoškolské vzdelanie v oblasti pozemných stavieb / stavebníctve,
• CENKROS, ODIS a Microsoft Office by mal byť chlieb tvoj každodenný 🙂
• mal by si mať nejakú tú prax (aspoň 3 roky) a skúsenosť s verejným obstarávaním, realizáciou výberu dodávateľov a s tvorbou cenových ponúk,
• proaktívny prístup k práci by malo byť tvoje druhé meno,
• nemali by ti chýbať samostatnosť, zmysel pre detail, matematické myslenie, dobré koordinačné a technické schopnosti a prehľad o cenách v stavebníctve.

Ponúkame:

A čo bude tvojou odmenou?

• silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje,
• stabilná práca,
• notebook, mobil,
• parkovacie miesto v mieste práce,
• nadštandardné finančné ohodnotenie, odmeny za vyhraté projekty,
• odmeny pri pracovných jubileách,
• v prípade potreby – po dohode so zamestnávateľom možnosť flexibilného pracovného času,
• možnosť osobného a profesionálneho rozvoja,
• firemné teambuildingy (spoločenské a športové akcie),
• firemný deň zdravia,
• možnosť pravidelných športových aktivít prostredníctvom programu MultiSport,
• otvorenú a neformálnu firemnú kultúru,
• káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou,
• narodeninové a vianočné darčeky,
• a iné zamestnanecké benefity, ktoré potešia 🙂

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Ing. Vladislav
    Sochanič, PhD.