Servis stavebných strojov a pracovných plošín

pohyblivá zložka 12% mzdy, po uplynutí skúšobnej doby

Pracovná príležitosť pre šikovného Servisného technika strojov, s elektro vyhláškou. Pracovné miesto je k dispozícii pre jedného Technika s miestom práce v Bratislave a jedného Technika s miestom práce v Žiline.

Náplň práce:

  • Oprava pracovných plošín a stavebných strojov
  • Práce na elektrických zariadeniach
  • Údržba a čistenie pracovných plošín a stavebných strojov
  • Starostlivosť o zverené základné prostriedky
  • Vedenie evidencie súvisiacej s prevádzkou automobilu

Požadujeme:

  • vodičský preukaz skupiny B
  • práca s počítačom
  • aspoň 3 roky skúseností v prácach na elektrozariadeniach s nízkym napätím

Ponúkame:

  • po zapracovaní vám bude pridelené servisné auto s možnosťou začínať a končiť z domu
  • pracovná doba 7:00 – 15:30
  • miesto výkonu práce: buď v Chorvátskom Grobe, alebo v Nitre

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Katarína
    Handžáková