Servis stavebných strojov a pracovných plošín

1 250 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka 12% mzdy, po uplynutí skúšobnej doby

Servisný technik bude mať na starosti Bratislavský región.

Náplň práce:

  • oprava pracovných plošín a stavebných strojov
  • práce na elektrických zariadeniach
  • údržba a čistenie pracovných plošín a stavebných strojov
  • starostlivosť o zverené základné prostriedky
  • vedenie evidencie súvisiacej s prevádzkou automobilu

Požadujeme:

  • aspoň 3 roky skúseností v prácach na elektrozariadeniach s nízkym napätím
  • práca s počítačom

Ponúkame:

  • dlhodobé stabilné a perspektívne zamestnanie
  • po zapracovaní vám bude pridelené servisné auto s možnosťou začínať a končiť z domu
  • pracovná doba 7:00 – 15:30
  • príjemný pracovný kolektív

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Katarína
    Handžáková