Servisný technik stavebných strojov a pracovných plošín

(+ pohyblivá zložka 12% mzdy)

Pracovná príležitosť pre šikovného servisného technika strojov s elektro vyhláškou.

Náplň práce:

  • oprava pracovných plošín a stavebných strojov,
  • práce na elektrických zariadeniach,
  • údržba a čistenie pracovných plošín a stavebných strojov,
  • starostlivosť o zverené základné prostriedky,
  • vedenie evidencie súvisiacej s prevádzkou automobilu.

Požadujeme:

  • vodičský preukaz skupiny B,
  • práca s počítačom,
  • aspoň 3 roky skúseností v prácach na elektrozariadeniach s nízkym napätím.

Ponúkame:

  • po zapracovaní vám bude pridelené servisné auto s možnosťou začínať a končiť z domu,
  • pracovná doba 7:00 – 15:30 hod.

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Ing. Vladislav
    Sochanič, PhD.