Skladník – picker s úsmevom :-)

 základný plat: 900€/brutto  výkonnostný, dochádzkový bonus – do 300€ (Kritéria, kvalita práce, 100% dochádzka, osobné hodnotenie)  príplatok za prácu v noci - 40% minimálnej hodinovej mzdy 1,43€/ hod  príplatok za prácu v sobotu - 50% minimálnej hodinovej mzdy = 1,79€ / hod  príplatok za prácu v nedeľu - 100% minimálnej hodinovej mzdy = 3,58€/ hod  príplatok za nadčas cez víkend - 50% priemerného hodinového zárobku  príplatok za nadčasovú prácu - 25% z priemerného hodinového zárobku  príplatok za prácu počas sviatku - 100% priemerného hodinového zárobku

Náplň práce:

  • Pickovanie/ príprava tovaru pre jeho ďalšiu expedíciu k zákazníkom, naskladnenie vyskladnenie
  • Práca s ručným skenerom a vyhľadávanie tovaru podľa inštrukcii v sklade
  • Kontrola kvality veselých produktov, hlásenie chybovosti
  • Balenie a kompletovanie tovaru
  • Štandardná administratíva spojená s označením tovaru

Požadujeme:

  • práca vhodná pre každého, kto chce pracovať a  zarobiť si
  • fyzická zdatnosť, dobrý zrak
  • precíznosť a presnosť v dodržiavaní určených postupov

Ponúkame:

  • zabezpečená doprava zo smerov – Galanta. Sládkovičo, Senec /mesto/
  • stravné lístky v hdonote 3,83€ prostredníctvomstravovacích kariet EDENRED
  • ubytovanie ZDARMA
  • pracuje sa 7,5 hodinové zmeny – Ranná (06:00-14:00) Poobedná (14:00 – 22:00), od polovice októbra aj nočné zmeny (22:00 – 06:00)
  • možnosť pracovať nadčasy, počas najvyššej sezóny Október – December sú plánované aj občasne víkendové zmeny.

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Pracahned.eu