Skladník

800 - 1 500 EUR/mesiac výkonnostné odmeny až do výšky 5O% základnej mesačnej mzdy - podľa rozhodnutia nadriadeného

Náplň práce:

  • príprava a balenie tovaru
  • preberanie tovaru od dodávateľov, prijatie tovaru na sklad a jeho kontrola
  • manipulácia s tovarom v sklade, nakládka, vykládka tovaru
  • príprava tovaru pre šoférov, prípadne pre zákazníkov v predajni
  • iné, podľa pokynov nadriadeného

Požadujeme:

  • práca vyžaduje fyzickú zdatnosť
  • prax na pozícii Skladník
  • pracovná doba 9:00 – 17:30, 40 hod úväzok, Pon – Pia
  • jedna smena
  • požadujeme ČISTÝ REGISTER TRESTOV

Ponúkame:

  • práca v stabilnej spoločnosti na trhu
  • stravné lístky hradené v plnej výške zamestnávateľom
  • výkonnostné odmeny do výšky 50% základnej mzdy
  • príjemné pracovné prostredie

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Ing. Vladislav
    Sochanič, PhD.