Skladový pracovník -bez ubytovania

Výkonnostná prémia do výšky 200€/ mesiac + 80€ dochádzková odmena spolu brutto mzda (1130 EUR/ mesiac)

manipulácia s tovarom v sklade ND – príprava na expedíciu na základe Expedičných listov

Náplň práce:

  • Obsluha skladu, skenovanie

Požadujeme:

  • Min. ukončene SOU, ovládanie PC a ručného skenera
  • zaslanie CV v základnej forme
  • Dochvíľnosť, manuálnu zručnosť, gramotnosť, bezkonfliktnosť

Ponúkame:

  • Prácu na jednu zmenu /Ranná (8 hod) zmena s rôznym nástupom: 06:00 – 14:30; 08:00 – 16:30 a 10:30 – 19:00  Zamestnanec nastupuje na všetky časy, nie je možné si vybrať čas, nástup na zmenu určuje zamestnávateľ/
  • Stravný lístok v hodnote 5€ /55% hradí zamestnávateľa 45% dopláca zamestnanec/
  •  mzdové zvýhodnenie za prácu vo sviatok 100% priemernej hod. mzdy
  • príspevok zamestnávateľa do DDS (III.pilier)
  • 13-ty plat vyplatený v januárovej mzde

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Eva
    Križovenská