Špecialista služieb finančného trhu

Nástupný plat závisí od skúseností kandidáta

Náplň práce:

  • Zabezpečovanie telefonickej a emailovej podpory pre distribučného partnera v súvislosti s finančným sprostredkovaním produktov rizikového životného poistenia;
  • Zabezpečovanie telefonickej a emailovej podpory pre klientov spoločnosti;
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti pri riešení požiadaviek distribučného partnera alebo klientov;
  • Podpora pri testovaní aplikácií a systémov;
  • Práca s internými aplikáciami spoločnosti;
  • Evidencia podnetov od distribučného partnera;
  • Základné reportovanie

Požadujeme:

  • Výborné komunikačné schopnosti slovom a písmom
  • Orientácia v produkte rizikového životného poistenia
  • Proaktívny prístup k reportovaniu a riešenie problémov
  • Analytické schopnosti

Ponúkame:

  • Zamestnancom je po dohode s nadriadeným umožnená práca z domu ( 2 dni v týždni)
  • 3 dni Sick Day v roku
  • Stravné lístky v hodnote 4,50 € plne hradené zamestnávateľom
  • Finančný bonus za odporučenie kandidáta
  • Zľavy na investičné firemné produkty
  • Priestor pre kariérny rast a rozvoj
  • Moderné a priateľské pracovné prostredie v plne digitalizovanej spoločnosti

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené ubytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Bc. Miroslava
    Lobová