Stolár / nábytkár / montážnik

Náplň práce:

  • Firma zameraná na realizáciu interiérov príjme do zamestnania stolárov – nábytkárov a montážnikov. Náplňou práce je výroba nábytku na mieru, obsluha drevoobrábacích strojov, práca s ručnými nástrojmi, montáž nábytku, kompletizácia u zákazníka. Práca s laminom, dyhou a masívom. Prax a vzdelanie v odbore je nutné.

Požadujeme:

  • min. rok skúseností v stolárskej dielni
  • Prax na pozícii/v oblasti stolár, nábytkár, montážnik

Ponúkame:

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Gabriela
    Dianová