Štyria Elektrikári do oblasti Kolína / Živnosť / Ubytovanie zadarmo / 22€/ hod.

Hľadáme 4 elektrikárov na elektroinštalačné práce v oblasti Kolína. Práca je na živnosť. Bude stačiť, ak nemecký jazyk bude ovládať len jedna osoba z celej skupiny.

Náplň práce:

  • montáž káblových žľabov
  • ťahanie káblov
  • zapájanie rozvodných skríň
  • káblové inštalácie príslušenstva
  • montáž komponentov

Požadujeme:

  • nemecký jazyk alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni 1 osoba zo skupiny
  • každý zo skupiny musí mať minimálne vyhlášku § 21 – Elektrotechnické minimum
  • vlastné náradie

Ponúkame:

  • Ubytovanie ZADARMO
  • 3-týždňové turnusy

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Martina
    Blažíčková