ŠVAJČIARSKO – SADROKARTONISTI s praxou + rôzne pozície v STAVEBNÍCTVE *švajčiarska pracovná zmluva, ubytovanie, nástup možný ihneď *

32 CHF/hod brutto + 16 CHF/deň netto - diéty Možnosť záloh po odpracovaní týždňa a odovzdaní hodinového výkazu - Stundenzettel

Práca v rôznych lokalitách Švajčiarska.

Náplň práce:

  • montáž stropných konštrukcií, priečkových stien
  • rezanie, skrutkovanie, skracovanie a predlžovanie profilov
  • realizácie spojov, rohov medzi doskami
  • dokončovacie práce /brúsenie, zahladzovanie…/

Hľadáme pracovníkov aj pre ďalšie profesie v stavebníctve:

  • tesár,
  • pokrývač,
  • podlahár / dlaždič,
  • murár,
  • omietkar/štukatér,
  • inštalatér /voda + plyn + kúrenie/

Práca je na hlavný pracovný pomer – švajčiarska pracovná zmluva na dobu neurčitú, so skúšobnou dobou 3 mesiace. Pracovný čas: 8 hodín a viac /deň. Možnosť pracovať nadčasy

Požadujeme:

  • odborné vzdelanie – tesár, murár, sadrokartonista, pokrývač, dlaždič, inštalatér /voda, plyn, kúrenie/ + prax
  • nemecký jazyk – na úrovni dorozumieť sa
  • vlastné náradie, helma, bezpečnostná obuv S3 vysoká členková.
  • doprava do zamestnania je individuálna /vl. auto výhoda, nie však podmienka/

Ponúkame:

  • Ubytovanie ZABEZPEČENÉ – hradí si zamestnanec
  • Doprava do zamestnania je individuálna /vl. auto výhoda, nie však podmienka/.
  • Dlhodobá spolupráca.

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Mgr. Martina
    Šipošová