Systémový inžinier v oblasti telekomunikácii

Nástupný plat závisí od praxe na podobnej technickej pozícii.

Náplň práce:

  • Systémový inžinier je súčasťou Network tímu .
  • Cieľom systémového inžiniera je prevádzková dokonalosť a podpora rozvoja sietí špecifických pre zákazníka.
  • Implementácia nových sietí, konfigurácia zariadení, monitoring,
  • handover – medzi prevádzkou a klientom.
  • Výhodou sú znalosti s CCNP , nemusí byť nutne certifikácia.
  • Systémový inžinier pracuje samostatne.
  • Pozícia je vhodná aj pre absolventa – predchádzajúca skúsenosť je však nutná – buď z VŠ alebo počas vypracovania dipl. práce.
  • On call duty – pracovná pohotovosť – počas pohotovosti je k dispozícii služobné auto.
  • On call duty – raz, 2- krát do týždňa – mimo pracovného času

Požadujeme:

Informácie o výberovom konaní

Vaše CV zasielajte prosím v ANJ jazyku.

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

telekomunikácie, elektrotechnika, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– Vzdelanie v oblasti telekomunikácii alebo informačných technológii – Ing. alebo Mgr. – min. Bc. – nutnosť
– ANJ – B2
– Schopnosť pracovať pod pracovným stresom, dobrá komunikácia s klientom na odbornej úrovni.
– Tímová práca – ale zároveň samostatný hráč
– Chuť vzdelávať sa – možnosť absolvovať školenia, tréningy, samo štúdium.
– Výnimočne služobné cesty – dohadujú sa dopredu v tíme. Cca 1x do roka.
– Vedieť vyriešiť problém – rýchlo do prevádzkového stavu
– Flexibilita je dôležitá, schopnosť rýchlej adaptácie.

Ponúkame:

  • •Atraktívne pracovné prostredie v medzinárodnej telekomunikačnej spoločnosti.
  • •Školenie v oblasti satelitnej komunikácie, firemných produktov a služieb
  • • Finančný príspevok na stravovanie vo výške 4,50 EUR/odpracovaný deň hradený zamestnávateľom.
  • • Mobilný telefón aj na súkromné ​​použitie.
  • • Laptop aj na súkromné ​​použitie.
  • • Možnosť práce na Home Office
  • • Celoročný balík zdravotnej starostlivosti – Program Business care so súkromnou klinikou ProCare
  • • 100% náhrada mzdy počas choroby do 2 mesiacov (potvrdené lekárom)
  • • 5 dní dodatočnej dovolenky
  • • Jazykové školenia
  • • Bezplatné nápoje a ovocie na pracovisku
  • • Športové zariadenia cez Multi-sport kartu
  • • Zamestnanecké spoločenské akcie

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Gabriela
    Dianová