Team Leader/Vedúci Expedície

+ príplatok za pracovisko expedície od 0,50€/ hod. brutto + príplatok za riadenie 0,50€ hod. brutto

Náplň práce:

  • Zodpovedá za prípravu a zabalenie tovaru pre expedíciu vychádzajúc z expedičných listov od plánovača expedície
  • Odovzdanie expedičných dokladov od expedientov na konci pracovnej smeny plánovačovi expedície
  • Zodpovedá za kontrolu kvality balenia a kompletnosti balenia hotových výrobkov pred ich expedíciou podľa platného baliaceho predpisu. Skontrolovaný zabalený tovar označí nálepkou kontroly kvality
  • Tvorba fotografií balení tovaru pred jeho expedíciou zákazníkom
  • Koordinácia práce expedientov, rozdeľovanie úloh jednotlivým expedientom a vyhodnocovanie plnenia úloh
  • V prípade nutnosti vykonáva činnosť expedienta (zastupovanie)
  • Hodnotenie pracovného výkonu expedientov
  • Zodpovedá za zaškolenie pracovníkov expedície
  • Predkladanie návrhov na zlepšenie, optimalizáciu práce expedície
  • Práca s manipulačnou skladovou technikou.
  • Zabezpečenie, príprava a kontrola inventúry

Požadujeme:

  • min. 3 roky praxe v expedícii vo výrobnej spoločnosti
  • komunikačné zručnosti
  • platné VZV
  • schopnosť riadiť kolektív do 10 ľudí

Ponúkame:

  • Cafetéria
  • príspevok do DDS

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Katarína
    Handžáková