Technik investičnej výstavby ASRTP (Automatizovaných systémov riadenia technologických a výrobných procesov)

poúkaná mzda je od 1300€, finálna mzda záleží od skúseností kandidáta

Náplň práce:

Rozhoduje:

– o spôsobe dodržiavania elektrotechnických noriem pre montáž meracích okruhov ASRTP

– o zabezpečovaní vhodných komponentov v spolupráci s projektantom

– o vhodnosti pripojovacích miest

Schvaľuje:

– projekty pre systémy riadenia a MaR určených pre pridelenú investičnú akciu a daný technologický celok, prevádzku

Riadi a kontroluje:

– prípravu a projektovú dokumentáciu systémov ASRTP a elektro pre investičné projekty

– montáž systému riadenia, MaR a elektro

– vecnú správnosť a úplnosť dodávateľských faktúr v oblasti ASRTP, MaR a elektro

Zabezpečuje:

– agendu pridelenej investičnej akcie

– dodržiavanie zásad OBP a PO pri montáži

Navrhuje:

– zmeny v projektovej dokumentácii systému riadenia v súvislosti so zmenami v projekte

– údržba MaR techniky

– kontrola evidencie závad, odstraňovanie závad

– účasť na školeniach OBP a PO

– inšpekčná služba v oblasti merania a regulácie

– nastavovanie a ciachovanie MaR techniky

– nastavovanie regulačných pásiem u PI.PID regulátorov

– montáže a demontáže škrtiacich orgánov,reg. Ventilov a el. pohonov

– súčinnosť pri inštalácii MaR zariadení

– súčinnosť pri inštalácii káblových trás a rozvodov

– súčinnosť pri inštalácii kamerových systémov

– súčinnosť pri inštalácii HW a SW

– komunikácia s dodávateľmi riadiacich systémov

Požadujeme:

  • stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa – technický, elektro
  • anglický jazyk na úrovi C1
  • prax minimálne 4 roky na podobnej pozícii
  • znalosť obchodného práva
  • znalosť základných technických riešení a produktov
  • znalosť trhu
  • komunikatívnosť
  • schopnosť tímovej práce
  • vysoké pracovné nasadenie
  • Microsoft Excel – veľmi pokročilý
  • PowerPoint – pokročilý
  • Microsoft Word – pokročilý
  • Práca na internete – pokročilý

Ponúkame:

• stabilná a perspektívna práca

• možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie

• motivačné mzdové ohodnotenie

• sociálne výhody

• doplnkové dôchodkové sporenie

• finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách

• stravovanie 0,90 € /obed

• príspevok pri svadbe zamestnanca 500,- € • príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi 500,- €

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Katarína
    Handžáková