Technológ s potenciálom prejsť na inžiniera kvality (hľadáme seniora aj absolventa)

Hornú hranicu neuzatvárame. Mzda bude zhodnotená na základe zručností a skúsenosti vybraného kandidáta.

Náplň práce:

  • – vytváranie nových a vylepšujúcich technologických a pracovných postupov, dohľad a koordinácia nad procesom implementácie vo výrobe
  • – vytváranie artiklov pre nové výrobky, navrhovanie materiálových kusovníkov, vrátane ERP (SAP) systému
  • – navrhovanie baliacich predpisov a optimalizácia baliacich materiálov
  • – navrhovanie opatrení na optimalizáciu výrobných procesov s cieľom eliminovať možné nedostatky
  • – vypracovávanie a aktualizácia technologickej a výkresovej dokumentácie
  • – určovanie a kontrola normy spotreby materiálu, analýza odchýlok a návrh nápravných opatrení
  • – testovanie nových materiálov a komponentov
  • – dokumentácia a komunikácia s dodávateľmi

Požadujeme:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

materiálové inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP ERP – Základy
SAP Materials Management (MM) – Základy

Počet rokov praxe

Hľadáme skúseného kandidáta, ale aj absolventa.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– ochota stať sa špecialistom
– technické myslenie
– priebojnosť
– precíznosť
– zodpovednosť
– samostatnosť
– spoľahlivosť

Ponúkame:

  • – možnosť kariérneho rastu – na pozíciu inžiniera kvality
  • – 13. a 14. plat – vo výške dohodnutej mzdy
  • – príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • – školenia v odbore
  • – teambuildingy

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Gabriela
    Dianová