Tlmočník vo výrobe so srbským jazykom. Trnava (živnosť, dohoda)

8,-€ / hodina - denná 9,50-€ / hodina - nočná

Ak komunikuješ v srbskom jazyku a máš skúsenosti na pozícii tlmočník vo výrobe /srbský – slovenský jazyk/ .. si komunikatívny typ, ktorý vie riešiť rôzne situácie s chladnou hlavou, tak sa nám ozvi a radi ťa pozveme na osobné stretnutie.

Miestom výkonu práce je Trnava. Práca v 3 zmennej prevádzke 8h.

Náplň práce:

– tlmočenie vo výrobe zamestnancom počas ich výkonu práce / školenie, pracovné podmienky, pracovné postupy/
– každodenná pomoc a informovanie ohľadom ubytovania, dopravy do práce a ďalších potrebných vecí pre život
– aktívne riešenie rôznych situácii na prevádzke
– zabezpečenie personálnej agendy zamestnancov a pravidelná komunikácia so zamestnancami
– vykonávanie administratívnych úkonov a iných činnosti podľa pokynov nadriadeného
– reporting

Požadujeme:

– Schopnosť samostatného, analytického a štruktúrovaného myslenia, pracovitosť
– Samostatnosť a ochota prevziať zodpovednosť
– Dobrá sebaorganizácia
– Flexibilita
– Delegovanie úloh a vedenie pracovníkov
– Administratíva a reporting
– pracovné skúsenosti na pozícii
tlmočník vo výrobe v personálnej agentúre – výhoda

Ponúkame:

– profesionálne zázemie v úspešnej slovenskej spoločnosti
– zaujímavá a rôznorodá práca
– príjemný pracovný kolektív

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené ubytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Mgr. Martina
    Šipošová