Vedúci oddelenia správy budov

Pre poprednú výrobnú spoločnosť v Michalovskom okrese hľadáme skúseného vedúceho správy budov.

Náplň práce:

  • Riešenie personálnych potrieb oddelenia,
  • Identifikácia problémov na oddelení a ich následné riešenie,
  • Zodpovednosť za objednávky týkajúce sa oddelenia od ich príjmu až po realizáciu,
  • Zabezpečenie a kontrola dodávok médií: elektrická energia, vzduch, voda, plyn atď.
  • Starostlivosť o budovy a prevádzkovú techniku,
  • Zodpovednosť za revízie elektrických, plynových a tlakových zariadení, zdvíhacích zariadení a motorových vozíkov,
  • Riešenie otázok súvisiacich so životným prostredím,
  • Príprava a realizácia všetkých rekonštrukčných činností,
  • Prípravu a realizáciu projektov týkajúcich sa opráv a obnovy budov,
  • Pripravuje a realizuje plán obnovy, opráv, údržby a vybraných revízií majetku,
  • Participuje na projektoch rekonštrukcie budov,
  • Dozor nad realizáciou prác týkajúcich sa obnovy a opráv budov,
  • Bezodkladné riešenie vzniknutých havarijných stavov,
  • Preukaz VZV výhodou,
  • Dodržiavanie interných smerníc a predpisov.

Požadujeme:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel – Pokročilý
Microsoft Outlook – Pokročilý
Microsoft Word – Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • komunikatívnosť, empatia, presnosť a precíznosť, trpezlivosť
  • aktívna znalosť anglického jazyka

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Katarína
    Handžáková