Vedúci realitných maklérov (realitnej kancelárie)

Provízny systém odmeňovania. Priemerná mzda sa pohybuje okolo 2000€. Pracovať môžete aj na TPP, aj formou živnosti.

Hľadáme Vedúceho realitných maklérov (realitnej kancelárie).

Príležitosť pre prácu pre Vás je buď v kancelárii v Trnave, Trenčíne alebo v Michalovciach.

Náplň práce:

  • riadenie kancelárie
  • vedenie obchodného tímu

Požadujeme:

  • schopnosť riadiť obchodný tím
  • obchodnícke a komunikačné zručnosti
  • príjemné vystupovanie
  • ochota učiť sa
  • základné znalosti práce s PC
  • zodpovedný prístup
  • samostatné rozhodovanie
  • vodičský preukaz, sk.B

Ponúkame:

  • zázemie prestížnej kancelárie
  • zaujímavé finančné ohodnotenie bez limitov
  • široké možnosti pracovno-právneho vzťahu
  • školenia, koučing, silná podpora

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Katarína
    Handžáková