Vedúci stolárskej výroby

hornú hranicu neuzatvárame, tá závisí od úrovne znalostí a praxe kandidáta

Náplň práce:

  • Vedúci výroby zabezpečuje komplexné riadenie výrobného procesu a zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu.
  • Prax a odborné skúsenosti, znalosť procesov v stolárskej výrobe PODMIENKA.
  • Znalosť čítania technickej a projektovej dokumentácie, zodpovednosť za plnenie plánu výroby.
  • Príprava podkladov pre personálne oddelenie (dochádzka, dovolenky).

Požadujeme:

  • min. 5 rokov skúseností v stolárskej dielni
  • technické, logické a strategické myslenie
  • znalosť výrobných procesov, technická gramotnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • organizovanie a plánovanie práce
  • vedenie ľudí

Ponúkame:

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Gabriela
    Dianová