Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy

(výsledná nástupná mzda bude závisieť od skúseností a schopností kandidáta a od počtu a druhu vykonaných prepráv)

Pre spoločnosť, ktorá patrí medzi stabilné dopravné spoločnosti na dopravnom trhu a má za sebou viac ako 20 rokov úspešného fungovania, hľadáme vodiča kamiónu.

Náplň práce:

  • preprava tovaru v rámci krajín Európskej Únie, t.j. Nemecka, Francúzska, Belgicka, Luxemburska, Holandska a do Veľkej Británie,
  • každá preprava začína na Slovensku a na Slovensku aj končí. Nejedná sa o turnusy, kedy je vodič niekoľko týždňov v zahraničí a až potom sa vracia na Slovensko,
  • každý vodič má k dispozícii vlastnú jazdnú súpravu (max. vo veku 4 roky),
  • vodiči jazdia v jednoosádke a len s plachtovými návesmi,
  • neprepravuje sa nebezpečný tovar podliehajúci ADR.

Požadujeme:

  • prax vodiča kamiónu min. 2 roky,
  • vodičské oprávnenie skupiny C a E,
  • kvalifikačnú kartu vodiča,
  • tachografovú kartu vodiča,
  • doklad o psychickej a zdravotnej spôsobilosti,
  • zodpovednosť, spoľahlivosť.

Ponúkame:

  • príspevok na cestu do práce podľa vzdialenosti bydliska,
  • preplatenie úspory za ušetrené pohonné hmoty,
  • preplácanie kvalifikačnej karty vodiča, lekárskych prehliadok a psychotestov,
  • príspevok na poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone povolania,
  • finančnú výpomoc v podobe pôžičiek,
  • odmeny pri životných jubileách.

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Ing. Vladislav
    Sochanič, PhD.