Všeobecný lekár

+ osobné ohodnotenie podľa odbornosti a dosiahnutých výsledkov

Náplň práce:

  • – Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v ambulancii všeobecného praktického lekára pre dospelých.
  • – Diagnostika akútnych a chronických ochorení v odbore všeobecné lekárstvo s následnou terapiou a odporučením ďalšieho diagnostického a terapeutického postupu.
  • – Indikovanie odberov biologického materiálu na laboratórne vyšetrenia, očkovanie pacientov.
  • – Predpisovanie liekov a zdravotníckych pomôcok
  • – Vyhodnotenie EKG záznamu..
  • – Úzka spolupráca s inými odbornými lekármi.
  • – Zaznamenávanie vyšetrovacieho a terapeutického postupu ako aj výsledkov laboratórnych vyšetrení do zdravotnej dokumentácie pacienta, vedenie záznamov o zdravotnom stave pacientov.
  • – Vykazovanie zdravotných výkonov zmluvným zdravotným poisťovniam.
  • – Preventívne prehliadky podľa zákona a preventívne prehliadky v súvislosti so zamestnaním.

Ponúkame:

Zamestnanecké výhody, benefity

– zariadený 2-izbový byt v obci Bošany
– auto

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Príjemné vystupovanie a proklientský prístup.
• Pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť.
• Počítačové znalosti – medicínsky software, email, internet.
• Jazykové znalosti iných jazykov sú výhodou, nie podmienkou.

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Gabriela
    Dianová