Zamestnaj sa u nás v sklade a získaj preukaz VZV a ubytovanie v Nitre na naše náklady.

+ príplatky podľa zákonníka práce . Priemerná čistá mzda VZV-čkara sa pohybuje okolo 920 €.

Náplň práce:

Úlohou Operátora manipulačnej techniky je vykonávať práce v sklade podľa požiadavky
nadriadených pracovníkov, v zmysle plnenia plánov a prevádzkových ukazovateľov.
Predovšetkým nakladanie, vykladanie, premiestňovanie, ukladanie, kontrola, balenie tovaru a
prácu súvisiacu s uvedenými pomôckami ako prácu s príslušnými technickými zariadeniami a
dokumentáciou.

Ide o 3-zmennú prac.dobu 8 hod.

Požadujeme:

Chuť pracovať, dochviľnosť, zodpovednosť,nadšenie pre prácu,fyzickú zdatnosť.

Ponúkame:

.Možnosť školenia na VZV

bezplatné ubytovanie

stravné lístky 100% preplácané zamestnávateľom

stabilnú prácu

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Ingrid
    Filčáková