Zubný lekár (s možnosťou bezplatného ubytovania)

k fixnému platu podiel zo zisku

Náplň práce:

  • Do príjemného pracovného prostredia v modernej zubnej ambulancii hľadáme zubára s praxou, ale aj čerstvého absolventa.
  • Náplňou práce je poskytovanie ambulantnej zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie v odbore zubné lekárstvo.

Požadujeme:

Vzdelanie v odbore

zubný lekár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

profesionalita
zodpovednosť
samostatnosť
príjemné vystupovanie

Ponúkame:

  • -motivujúce finančné ohodnotenie (k fixnému platu podiel zo zisku)
  • -podpora vzdelávania
  • -pri skrátenom pracovnom úväzku možnosť výberu dní a počtu hodín
  • -možnosť bezplatného ubytovania v 3-izbovom byte v budove ambulancie
  • -možnosť zabezpečenia materiálu a technického vybavenia podľa požiadaviek
  • -korektný prístup zamestnávateľa.

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Gabriela
    Dianová