Zvárači MIG/ MAG / TIG / WIG (24€/hod.)

Splatnosť faktúry je 20 dní

Hľadáme šikovných MIG/ MAG / TIG / WIG zváračov, zámočníkov, potrubárov do mesta Frankfurt. Práca na živnosť.

Náplň práce:

  • Jedná sa o prácu v halách v ktorých sa zvára potrubie.
  • Práca je vhodná pre skupiny, kde jeden člen skupiny vie komunikatívne po nemecky a ostatní členovia iba základy.
  • Pracuje sa 3 týždne a 1 týždeň doma
  • Pracovný čas cca 10hodín do dňa
  • Vlastné auto je výhodou

Požadujeme:

  • Pracovné skúsenosti ako zvárač
  • Vyučený zvárač

Ponúkame:

  • Ubytovanie GRÁTIS
  • Zabezpečená doprava

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Martina
    Blažíčková