Aktuálne ponuky práce

Radnik na montaži autosedišta, magacioner, vozač viljuškara, ili bočnog viljuškara/ Trnava, Voderady

Posao je za međunarodnu kompaniju koju karakterišu stabilnost, sigurnost i interesantne socijalne pogodnosti za zaposlene. Mesto rada: Voderady, Trnava. Radni odnos: Puno radno vreme.

Náplň práce

Kakav posao nudimo:
  • Zanimljiv i dobro plaćen posao.
  • Proizvodnja sedišta za vrhunske svetske marke automoila
  • Montaža delova, rad na montažnoj liniji
  • Radno vreme: 7,5 sati, rad u 3 smene - rad u čistom prostoru, prostorijama bez prašine i klimatizovanim prostorijama
  • Spremnost za rad u više smena (uključujući noćne)
  • Kontrola kvaliteta proizvoda po propisanoj proceduri
  • Poštovanje propisanih procedura rada i standarda kvaliteta
  • SKLADIŠTE/ VOZAČ viljuškara/ bočnog viljuškara - manipulacija materijalom u magacinu, rad sa paletnim viljuškrom, odgovornost za kontinuiran protok materijala od skladišta do proizvodnih linija, snabdevanje linija sa materijalom, zalihe, odgovornost za striktno poštovanje FIFO sistema prilikom odvoza materijala, odgovornost za pravilno iznošenje materijala sa odgovarajućih paleta po planu, obezbeđivanje bezbednog rukovanja paketima i zaštitu od oštećenja, odgovornost za povereno vozilo, održavanjee reda i čistoće u magacinu... VAŽEĆE OVLAŠĆENJE ZA viljuškar grupa C i V1 je OBAVEZNA!

Požadujeme

OBEZBEĐEN TRANSPORT:

Velke Ulani, Jelka, Senec, Pezinok, Cifer, Pieštani, Drahovce, Madunice, Červenik, Hlohovec, Šulekovo, Trakovice, Bučani, Trnava, Zeleneč, Iža, Komarno, Hadovce, Kamenična, Stagnoca Osada, Deldinalderovala, V. Hrnčiarovce, Sered, Vlčkovce, Opoj, Senec

Ponúkame

Nudimo:

  • Garantovano: obuka, prevoz na posao – 8€ mesečno, BESPLATAN smeštaj u Trnavi ili Galantu, plaća se samo boravišna taksa od 40€ mesečno
  • obroci u kantini preduzeća/kartica za obroke/odbitak od samo 0,70€ za ručak, piće, 2 puta besplatna kafa u smeni
  • radna odeća i obuća, nedeljne akontacije.

Naše korporativne pogodnosti su podeljene u 3 kategorije - Bronzanu, Srebrnu i Zlatnu, a među njima ćete pronaći sledeće:

  • Nedeljnu akontaciju do 50€/tokom prva 2 meseca trajanja PZ-a/ - prvu akontaciju je moguće dobiti nakon odrađenih 5 dana
  • Obezbeđivanje smeštaja po sniženoj ceni
  • Socijalni i pravni saveti u oblasti izvršitelja i sudskih sporova
  • Poklon za godišnjicu – rođendan / npr. 30, 40, 50 godina/ - vaučer u vrednosti od 10 €
  • Bonus za preporuku zaposlenih „Dovedite prijatelja i dobijte nagradu od 100 €
  • Besplatna ulaznica za društvene i kulturne događaje / bioskop, sportske utakmice / 1k na 12 meseci ukupne vrednosti 15€
  • Beskamatni kredit do 1.000 €
  • Pokloni za decu zaposlenih (MDD, Mikulaš)
  • Korporativni pokloni za kraj godine

O firme

EUROPERSONAL grupa sa više od 1.500 zaposlenih je dinamičan, fleksibilan i pre svega stabilan pružalac usluga u oblasti iznajmljivanja kadrova i ljudskih resursa, gde ima višegodišnje iskustvo na slovačkom i inostranom tržištu rada. Među liderima smo u ličnom lizingu u automobilskoj industriji, logističkim uslugama i, na kraju, ali ne i najmanje važno, u elektrotehničkoj industriji. Kompanija je osnovana 2006. godine i poseduje ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015

Kontakt

Dušica Iabloncsik(421 917 839 697, )

Napíšte nám, radi zodpovieme vaše otázky

Poskytujeme zamestnanie

viac ako 1400 zamestnancom.

Sme členom

Asociácie personálnych agentúr Slovenska (APAS).